Міланський тиждень моди - одна з найважливіших подій для світової індустрії моди.
Наш бренд Kristina Laptso мав честь брати участь у презентації українських брендів та показувати свою колекцію FW 22-23. Мода - це філософія та відображення нашого життя. Переживши дуже важкий період з усіма українцями, незважаючи на весь біль і весь невідомий, ми хочемо продовжувати приносити світло і любов до цього світу, бо вони завжди перемагають.
Кожна колекція нашого бренду - це наш внутрішній світ та наш досвід. І це протест проти війни та декларація життя, незважаючи на всі світові прогнози. Він був створений і представлений у Києві незадовго до війни. І це як промінь надії у всьому божевіллям цього світу. Ми віримо, що справжня любов існує, і воно ніколи не закінчується!
У цій колекції, як і в попередніх, існують різні тканини та текстури, які вже стали знаковими для бренду: оксамит, органза, атлас, хаді, шовк, бавовна. А також кольори: фіолетовий, зелений, червоний, чорний і білий. Як ніколи раніше, вони сьогодні відображають контрастне життя.
Було надзвичайно приємно стояти плечем до плеча з іншими українськими брендами та нести це повідомлення про мир і закликати до кінця війни та кровопролиття!
Наш бренд Kristina Laptso мав честь брати участь у презентації українських брендів та показувати свою колекцію FW 22-23. Мода - це філософія та відображення нашого життя. Переживши дуже важкий період з усіма українцями, незважаючи на весь біль і весь невідомий, ми хочемо продовжувати приносити світло і любов до цього світу, бо вони завжди перемагають.
Кожна колекція нашого бренду - це наш внутрішній світ та наш досвід. І це протест проти війни та декларація життя, незважаючи на всі світові прогнози. Він був створений і представлений у Києві незадовго до війни. І це як промінь надії у всьому божевіллям цього світу. Ми віримо, що справжня любов існує, і воно ніколи не закінчується!
У цій колекції, як і в попередніх, існують різні тканини та текстури, які вже стали знаковими для бренду: оксамит, органза, атлас, хаді, шовк, бавовна. А також кольори: фіолетовий, зелений, червоний, чорний і білий. Як ніколи раніше, вони сьогодні відображають контрастне життя.
Було надзвичайно приємно стояти плечем до плеча з іншими українськими брендами та нести це повідомлення про мир і закликати до кінця війни та кровопролиття!
Створюючи наш одяг під сиренами, ми хочемо ще раз нагадати всьому світі про війну, яка відбувається в Україні. Український народ бореться і вірить у справедливість, а тому вірить у перемогу.
Ми також хотіли б подякувати Камера Nazionale Della Moda Italiana і Confindustria ucraina Для організації цієї події, особливо до Карло Капаса - президентаКамера Nazionale Della Moda Italiana. Ми дякуємо вам за вашу позицію щодо сьогоднішніх світових обставин і дякуємо за надихання нас рухатись, не здаватися та вірити у світле майбутнє.
Ми також хотіли б подякувати Камера Nazionale Della Moda Italiana і Confindustria ucraina Для організації цієї події, особливо до Карло Капаса - президентаКамера Nazionale Della Moda Italiana. Ми дякуємо вам за вашу позицію щодо сьогоднішніх світових обставин і дякуємо за надихання нас рухатись, не здаватися та вірити у світле майбутнє.
Ми, у свою чергу, створюємо дуже високоякісний продукт з любов’ю до всіх! А також, завдяки нашій роботі та нашому одягу, ми несемо повідомлення про вічні цінності, адже вони насправді мають значення! Ви можете побачити самі в нашому магазині!
![Міланський тиждень моди 2022 Український бренд](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0497/0541/8915/files/Designer_Kristina_Laptso_is_a_mainstay_at_Ukraine_Fashion_Week_and_is_beloved_by_a_cadre_of_influencers_who_have_elevated_her_label_to_must_have_status._Her_style_is_bold_eclectic_and.jpg?v=1666605078)